Jdi na obsah Jdi na menu
 


Honey Angel od Světlovského potůčku " Ruby"

Rubínka už je vykastrovaná!! a bude si užívat stáří.

Naše Rubínka (celým jménem Honey Angel) je naše srdeční záležitost již od první chvíle jen jsme ji spatřili. Je to děťátko naší Abigeilky a velice úspěšného několikanásobného šampiona krásy BLAZE SALTUSE.

Ihned ,když se klubala na svět jsme věděli,že je to právě ta  holčička, co tu už s námi navždy zůstane.

7-tyd.jpg

 

Ruboušek je takový náš rarášek. Vždy ,když se něco na zahradě děje,je u toho právě Rubínka. A vždycky ,když přijdeme na zahradu,nebo kdokoliv  jiný ,tak za námi běží s aportkem v pusině.Je neskutečný aportér a na práci naprosto úžasná!!! Velice ji baví ,když jdeme cvičit a ona mi může dělat radost ,vším co po ní právě chci. Miluje vodu. Velice ráda se v ní potápí a vždy ,když tam běží ,už kouká co ji hodím,ať mi to může z vody vytáhnout. Je opravdu neuvěřitelná!!

Také miluje dohledávky bažanta a na zkouškách OVVR mi donesla i kachnu z vody. Měla ji v tlamičce poprvé na generálce a přesto ji to nedělalo sebemenší problém mi ji aportovat.

 

generalka_ovvr_189_.jpg

rubinka_ovvr.jpg

 

 

Je prostě úžasná!!! Také proto jsme splnili OVVR v 1 ceně!!! A na generálce jsme dokonce vyhráli 1 místo a Rubášek dostala obrovskou medaily. Hrdě ji měla na krku a já na ni byla neskutečně pyšná!!!

Jinak co se týče výstav , tak  veliký úspěch na národní výstavě v Ostravě kde získala ocenění výborná a  titul  res.CAC.

Posudek z výstavy: Fena světlé barvy,velice kvalitní hlava,správně nesený ocas,výrazné předhrudí,výborné osvalení,správně zauhlené končetiny,korektní mechanika pohybu,výborná srst.

Měla jsem velikou radost!!!

Rubínka je plnochrupá a krásná mohutná fenečka,smetanové barvy.

rubinka-144.jpg

 

Další naše převeliká chlouba jsou zdravotní výsledky a vyšetření kloubů

Vše máme nulové!!!!! HD 0/0 , ED 0/0  vše vyšetřené panem MVDr . Milanem Snášilem,CSc.

Ruboušek je prostě naše veliká chlouba a obrovské zlatíčko na které jsem právem hrdá!!! Navíc má ty největší a nejkrásnější očička ,které jen ,když na mě mrknou ,tak přesně vím co mají na srdci.

rubinka-2.jpg

 

MILUJI MOU KRÁSNOU ,CHYTROU A JEDINEČNOU HOLČIČKU !!!!

 

rubinka-143.jpg

 RODOKMEN:

prukaz-puvodu-002.jpg