Jdi na obsah Jdi na menu
 


"Ailin od Tří Jasanů"

25. 3. 2014

 Ailin od Tří jasanů  

 6.8.2002 - 8.2.2014

Ajulka se narodila 6.8.2002 v Prosečné.Od první chvíle co jsem ji viděla jsem se do ní zamilovala. Je to moc krásná fenečka  s velikým,nádherným,laskavým,ZLATÝM SRDÍČKEM. Miluje vodu,děti a všechny lidi co ji dají najevo svou náklonnost . Je výborná na Canesterapii.  Ailínka je velice chytrá. Někdy si dokonce myslím,že je to člověk v psím těle.Protože mi opravdu rozumí a vždycky v každé situaci mě dokáže potěšit.

Také mi ukázala,že není jen nejlepší pejsek,ale i nejlepší maminka. O své štěňátka se stará s velikou láskou starostlivostí.Má už několik potomků a můžu říci ,že na své krásné děti je právem hrdá. Štěňátkům předává jak krásný exteriér,tak jedinečnou povahu a sytý pigment.

Pro mě je Ailínka ,ten nejlepší pejsek na světě a já ji neskutečně miluji.

Na výstavách se vždy krásně předvedla a měla opravdu úspěchy . hned na první výstavě co jsem s ní byla si vykračovala jako princezna a dostala známku výborná 1,dále CAC a nakonec si odvezli titul Národní vítěz. Bylo to úžasné. Hned jsme jeli na další  mezinárodní výstavu do Brna  ,kde jsme krásně zabodovali V1,CAC a nádherný titul CACIB.Zkoušky OVVR jsme také složili v 1 ceně.Je to prostě ta nejkrásnější a nejhodnější fenečka.   Výstavní posudek: fenečka zlaté barvy,silné konstituce,  dobré mechaniky pohybu,standardní osrstění,dobré úhlení,pevný hřbet,typická hlava,přátelská povaha. Ajenka měří 55cm,skus nůžkový,plnochrupá.                                                                                                         

ajlinka-032.jpg