Jdi na obsah Jdi na menu
 


Keissie od Světlovského potůčku " Nyja"

Naše Nyjunka ( celým jménem Keissie od Světlovského potůčku) je dcera naší Rubínky a překrásného pejska několika násobného šampiona :NORDIC JW - 07,JCh CZ,AT,HU,SK,SI,ICh,Ch CZ,AT,SK,SI  Pinkerly Quien sabe ".

Je to moje milované sluníčko.Holčička která mi  je naprosto oddaná a na každém kroku mě doprovázísmiley. Už jako štěňátko mě učarovala svou oddaností a já ji naprosto zbožňuji.berunky-cervenec-2014-112.jpgNa výstavách je vždy výborná a velice krásně se předvádí. 

Posudek z výstavy: Typická fena dobrého formátu ,pěkná hlava,krk,velmi dobrá horní linie,korektní hrudník,správně zaúhlená,pěkný pohyb,´. Standardní povaha i srst.

keissie-od-svetlovskeho-potucku.jpg
 

Nyjunka má velice výborné pracovní vlohy. Miluje vodu,aportování a vlastně velice ráda pracuje. Dělá ji radost,když mi může udělat radost,takže pokud po ní něco chci okamžitě mě poslechne a pořád se na mě kouká,aby zjistila jak velkou z toho mám radost jásmiley.
Není divu ,že zkoušky OVVR jsme složili v 1 ceně se zvěří  i na generálce jsme vyhráli 1 místo.2015.jpg

Také se můžeme pochlubit těmi nejlepšími zdravotními výsledky Klouby i lokty má naprosto čisté.

DKK 0/0, DLK 0/0

 Nyjunka je prostě moje zlatíčko,miláček ,pusinka . Je to moje milovaná holčička ,která je se mnou na každém kroku a tam je šťastnáheart